Czy warto montować kamery przemysłowe w mieszkaniu?

Rozmowy na każdy temat.
adambyczek
Posty: 26
Rejestracja: 11 maja 2016, 11:58

Czy warto montować kamery przemysłowe w mieszkaniu?

Postautor: adambyczek » 06 cze 2016, 14:25

Cześć. Jestem na etapie kładzenia instalacji elektrycznej oraz alarmowej w mieszkaniu. Zacząłem zastanawiać się po lekturze tego: http://trans-sat.pl/kamery-warszawa nad montażem kamer w domu. Z tego co znalazłem na tej stronie są bardzo interesujące rozwiązania, które są w stanie znacząco podnieść bezpieczeństwo mojej rodziny. Myślę tylko nad wyborem właściwego systemu. Czy kadząc okablowanie w budynku, jestem zmuszony w tym momencie wybrać konkretny model kamer?

podobne tematy:

marekwolski
Posty: 20
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:50

Czy warto zakładać kamery przemysłowe w domu?

Postautor: marekwolski » 06 cze 2016, 14:53

Witaj. Kamery monitoringu to bardzo interesujące urządzenia. Można je wykorzystać do sporej liczby zadań. Jak słusznie zauważyłeś ich najważniejszym zadaniem jest zapewnienie bezpieczeństwa w domu. Natomiast zobacz ile innych funkcji mogą one spełniać. Po 1-sze można je wykorzystać jako rejestrator zachowań osób będących na terenie posesji. Genialnie sprawdzą się przy małym dziecku, które pozostanie pod opiekom niani. Inne ich zastosowanie to doglądanie mieszkania podczas naszą nieobecność. Szczególnie ważne w czasie mrozów. Możemy na bieżąco monitorować pracę kotła. W przypadku awarii możemy powiadomić najbliższych, którzy podjadą do budynku i sprawdzi usterkę. Tak, więc jak najbardziej polecam kamery do domu.

podobne tematy:


Wróć do „Tematy dowolne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości