Koncepcja na taras w domu

Rozmowy na każdy temat.
tolek1980
Posty: 16
Rejestracja: 16 maja 2016, 14:29

Koncepcja na taras w domu

Postautor: tolek1980 » 06 cze 2016, 15:11

Część. Rozmyślam nad wykończeniem posiadanego przez mnie tarasu w domu jednorodzinnym. Nie jest on bardzo duży, lecz kilkanaście metrów kwadratowych posiada. Myślałem nad zastosowaniem deski kompozytowej WPC z tego sklepu internetowego. Po wyliczeniu materiałów potrzebnych na mój taras - cenowo kształtuje się to lepiej niż zastosowanie gresu. Ale nie zaobserwowałem jeszcze u nikogo tego rodzaju wykonania tarasu i ciężko jest mi podjąć odpowiednią decyzję. Może ktoś z was posiada tego typu deski WPC na swoim tarasie?

podobne tematy:
Ostatnio zmieniony 12 mar 2021, 14:58 przez tolek1980, łącznie zmieniany 1 raz.

adaswolski
Posty: 10
Rejestracja: 19 maja 2016, 10:59

Koncepcja na taras w domu

Postautor: adaswolski » 06 cze 2016, 15:19

Witaj. Nie widziałeś tego typu rozwiązań z prozaicznego powodu. Ten materiał jest dość młody i od krótkiego czasu sprzedawany na rodzimym rynku. Jak zobaczysz na dołączonych zdjęciach Obrazek najważniejszą jego cechą jest możliwość bezproblemowego dopasowania go do rzeźby terenu. Następna jego zaleta to o wiele większa wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne. Nawet jeżeli do tego dojdzie to słoista struktura dobrze je kamufluje. Też nie pęka on podczas osiadania budynku. Natomiast gres tarasowy tak. Wg mnie jest to obecnie najlepsze rozwiązanie, jakie możesz użyć na swoim tarasie.

podobne tematy:


Wróć do „Tematy dowolne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości