Strona 1 z 1

Trwałe zabudowy meblowe do siłowni

: 20 lip 2016, 11:33
autor: adambyczek
Witam, zastanawiam się nad otworzeniem własnego interesu. Postanowiłem otworzyć na klub fitness. Zawsze lubiłem ćwiczyć w klubie fitness, tak więc stwierdziłem iż spróbuje sił w tej branży. Nie ma co ukrywać, że jest duża konkurencja w tej branży. Żeby zachęcić klientów muszę się jakoś wyróżnić. Tak, więc pomyślałem o takim systemie mebli Möbel im Fitnessstudio do swojego klubu fitness. I właśnie w tym miejscu jest miejsce dla was - forumowicze. Uprzejmie proszę o komentarze na temat mebli tego producenta. Będę wdzięczny za wasze sugestie. Od tego będzie zależało czy ludzie będą dobrze czuli się w mojej siłowni.

podobne tematy:

Interesujące meble do fitness klubu

: 20 lip 2016, 11:45
autor: tolek1980
Cześć. Osobiście nie lubię tak mocnych kolorów. Tak, więc sugeruję wybrać mniej krzykliwe połączenia barw. Wg mnie ta kompozycja jest warta rozważenia Obrazek - zbalansowane kolory uspokajają. Taka jest moja opinia na ten temat.

podobne tematy:

Ciekawe meble do siłowni

: 20 lip 2016, 11:48
autor: alexsys76
Witaj. Przedmówca ma sporo racji. Natomiast ja osobiście wolę właśnie żywe barwy. Szczególnie w takich miejscach jak klub fitness. W siłowniach powinno być żywo - przecież to miejsce ćwiczeń. Mnie do gusty przypadły te rozwiązania: Obrazek - przypominają mi szatnię na stadionie.

podobne tematy: