Platformy dla osób niepełnosprawnych - ktoś inwestował?

Rozmowy na każdy temat.
marekwolski
Posty: 20
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:50

Platformy dla osób niepełnosprawnych - ktoś inwestował?

Postautor: marekwolski » 28 paź 2016, 10:28

Witam. Od niedawna stałam się radosną właścicielką malutkiej knajpki w głównym punkcie miasta. Dzisiaj jestem na etapie odnawiania oraz rekonstrukcji całego pomieszczenia, wobec tego ciągle zastanawiam się nad wieloma atrybutami. W głównej mierze intryguje mnie fakt platform dla ludzi niepełnosprawnych. Gra toczy się o to, że do restauracji prowadzą schodki w górę, w następstwie tego samodzielne poruszanie się na wózku jest praktycznie niemożliwe. Zamontowanie windy nie wstępuje w grę ze względu na brak miejsca i zabytkowy charakter kamienicy. Stąd moje zapytanie czy warto ulokować finanse w platformę dla osób niepełnosprawnych?

podobne tematy:

adaswolski
Posty: 10
Rejestracja: 19 maja 2016, 10:59

Platformy dla osób niepełnosprawnych - ktoś inwestował?

Postautor: adaswolski » 28 paź 2016, 10:41

Hej. Również posiadam swój własny lokal gastronomiczny oraz tak jak Ty miałam wątpliwości co do zamontowania. Niemniej jednak zdecydowałam się na to z paru powodów - chociażby znalezienie interesującej propozycji platformy dla osób niepełnosprawnych https://reklamawgoogle.com.pl/index.php/2022/07/26/urolog-rzeszow-czym-sie-zajmuje-oraz-niczym-wyglada-wizyta-u-tego-specjalisty . Po pierwsze pragnęłam, aby mój lokal był dostępny dla każdego i nie powodował ograniczeń. Po drugie prawo podkreśla, by wyposażać lokale w takie urządzenia. Nie jest to wybitnie obszerny koszt, a jeśli pieniądze stanowią problem możesz postarać się o dofinansowanie.

podobne tematy:


Wróć do „Tematy dowolne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości