Bezpieczny lokal mieszkalny ma obowiązek posiadać kamery?

Rozmowy na każdy temat.
adambyczek
Posty: 26
Rejestracja: 11 maja 2016, 11:58

Bezpieczny lokal mieszkalny ma obowiązek posiadać kamery?

Postautor: adambyczek » 28 paź 2016, 12:32

Cześć. Ostatnimi czasy postawiłem dom dla swojej rodziny. Przebywamy w dosyć ruchliwej dzielnicy, gdzie przewija się dziennie dużo rozmaitych ludzi. Zastanawiam się, więc czy powinienem zainwestować w kamerę - gra toczy się o coś w stylu https://relaxmindandbody.pl/masaz-dla-dwojga ? W domu mamy dużo urządzeń i cennych przedmiotów. Oprócz tego moja trójka latorośli zostaje często sama w domu. Stąd moje pytanie czy należałoby zainwestować w kamerę? Zależy mi na podwyższeniu bezpieczeństwa niemniej jednak nie wiem czy w ten sposób uzyskam zamierzony cel. Proszę o szczere odpowiedzi.

podobne tematy:
Ostatnio zmieniony 25 lut 2019, 11:15 przez adambyczek, łącznie zmieniany 1 raz.

alinasobol
Posty: 11
Rejestracja: 11 maja 2016, 12:34

Bezpieczny lokal mieszkalny musi mieć kamery?

Postautor: alinasobol » 28 paź 2016, 12:40

Hej. Pragnąc zabezpieczyć własną posiadłość też wpadłem na pomysł zakupu kamery. Muszę powiedzieć, że miało to miejsce kilka lat temu oraz na szczęście do tej pory nic się złego nie działo. Często okazuje się jednak, że u sąsiadów były już dwa włamania, dlatego sądzę, że kamera odstraszyła włamywaczy. Takie zabezpieczenie własnego domu jest niezmiernie ważne szczególnie jeśli posiadasz dzieci. Należałoby, w następstwie tego zainwestować w rzetelny monitoring. Z pewnością nie będziesz żałować, a wyraźnie na odwrót.

podobne tematy:


Wróć do „Tematy dowolne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości