Czy masaż leczniczy daje dobre efekty, adres salonu masażu w Warszawie

Rozmowy na każdy temat.
alexsys76
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 10:52

Czy masaż leczniczy daje dobre efekty, adres salonu masażu w Warszawie

Postautor: alexsys76 » 05 kwie 2017, 11:03

Dzień dobry. Od jakiegoś czasu miewam kłopoty z kręgosłupem. Zacząłem przeszukiwać internet w znalezieniu przyczyn tego rodzaju problemu. Na stronach internetowych znalazłem masę wypowiedzi ludzi z podobnym bólem pleców. Sporo osób zaleca masaż leczniczy , który wg ich doświadczeń bardzo koi ból kręgosłupa. Rozmyślam tylko czy nie zafundować sobie masażu relaksacyjnego aby jeszcze rozluźnić mięśnie. Jestem ciekaw czy tego rodzaju zestaw masaży będzie skuteczny? Czytałem także, iż tego typu dolegliwości spowodowane są siedzącym trybem pracy. Czy ktoś z was może to potwierdzić. Faktem jest, że dużo pracuję siedząc przy komputerze od lat. Lecz czy tego rodzaju bóle nie powinny ujawnić się od samego początku? Oraz kluczowe pytanie o lokalizację sprawdzonego gabinetu masażu w Warszawie , który świadczy masaż leczniczy w korzystnej cenie.

marekwolski
Posty: 20
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:50

Czy masaż relaksacyjny jest pomocy, adres salonu masażu w Warszawie

Postautor: marekwolski » 05 kwie 2017, 11:08

Cześć. Znam twój ból i postaram ci powiedzieć jak najwięcej na ten temat. Po pierwsze takiego rodzaju dolegliwości kręgosłupa mogą być spowodowane siedzącym trybem pracy, na które dobrym lekarstwem jest masaż leczniczy - potwierdzam że jest skuteczny. Warto połączyć tego rodzaju masaż z regularnym uprawianiem sportu. Nieźle wpływa na kręgosłup chodzenie na siłownię. Dzięki temu nie obciążamy tak naszych kręgów. Niezłych gabinetów masażu w Warszawie jest sporo. Polecam wybrać ten, który znajduje się w pobliżu twojej pracy lub domu. Masaż relaksacyjny wykonuje regularnie i powiem szczerze, iż ból kręgosłupa ustąpił. Natomiast polecam aby zobaczył to jeszcze jakiś lekarz. Sam zabieg masażu może nie wystarczyć albo tylko ukrywać objawy jakieś poważniejszej choroby.


Wróć do „Tematy dowolne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 5 gości