Responsywne strony internetowe jak to wyglada

Rozmowy na każdy temat.
adambyczek
Posty: 26
Rejestracja: 11 maja 2016, 11:58

Responsywne strony internetowe jak to wyglada

Postautor: adambyczek » 03 gru 2017, 16:26

Czy dzisiaj posiadanie responsywnej strony internetowej to już standard? Czy algorytmy wyszukiwarek premiują takiego typu strony internetowe w rezultatach wyszukań? A może jest to wymysł marketingowy agenci interaktywnych, które zajmują się budowaniem stron internetowych?

Odpowiedź na tak postawione pytania znajdziecie poniżej. Na początku zacznijmy od samego terminu responywnej strony internetowej. Najprościej mówiąc, tego typu strony internetowe, właściwie prezentują się na każdego rodzaju urządzeniu. Nieważne czy są to komputery stacjonarne czy urządzenia typu tablet. Tego typu strony internetowe dobrze wyświetlają się na każdym z tych urządzeń, a ponadto ich wygląd jest odpowiednio skalowany. Elementy graficzne są odpowiednio przekształcane do przekątnej ekranu. Responsywne strony internetowe mogą nieco inaczej wyglądać na laptopach, a trochę inaczej na tablecie. Przeważnie na urządzeniach mobilnych responsywne strony internetowe posiadają mniej elementów graficznych. Kolejnym istotnym aspektem, który przemawia za posiadaniem takiego typu strony internetowej to fakt, iż coraz więcej ludzi odwiedza strony internetowe na telefonach komórkowych. Brak odpowiedniej strony powoduje utratę potencjalnych klientów. A, więc występuje również aspekt ekonomiczny. Przedsiębiorstwa, które posiadają responwyne strony internetowe mają przewagę nad konkurencją.

Inny powód to widoczność strony internetowej w wyszukiwarce. Responsywne strony internetowe są lepiej oceniane przez funkcje wyszukiwarek. Zwłaszcza dla rezultatów mobilnych, responswyne strony internetowe mają znaczną przewagę nad stronami, które nie mają tego typu funkcji. Trzeba wyszukać strony internetowe i sami możemy się przekonać, które strony internetowe mają przewagę w rezultatach wyszukiwarki. Czy należą do nich strony internetowe responsywne, a może nie? Właśnie tego rodzaju słowa kluczowe strony internetowe Radom pokazują jak duże są różnice w mocno konkurencyjnych branżach. Agencje interaktywne, które projektują strony internetowe doskonale zdają sobie z tego sprawę, jak kluczowe jest pozyskanie klientów przez Internet. Rzecz jasna możemy określić to za niewystarczający argument. Ale w dłuższej perspektywie czasu firmy, które posiadają niedostosowane strony internetowe przekonają się o tym boleśnie. Niedostatek nowych zleceń może być w przyszłości poważnym kłopotem dla każdej firmy, która chce się prawidłowo rozwijać.

Tak więc doradzam każdej firmie rozbudowanie posiadanej strony internetowej do wersji responwynej. Wydatek na tego rodzaju modernizacje nie jest, aż tak duży. A potencjalne zyski już tak.

Wróć do „Tematy dowolne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość