Jak promować tego typu działalność w Internecie?

Rozmowy na każdy temat.
adambyczek
Posty: 26
Rejestracja: 11 maja 2016, 11:58

Jak promować tego typu działalność w Internecie?

Postautor: adambyczek » 17 cze 2016, 13:06

Cześć, od pewnego czasu posiadam stronę internetową, która zajmuje się turystyką medyczną w Polsce. Pomysł wg mnie bardzo oryginalny i na tego pokroju usługi wiem, że są chętne osoby. Lecz mam bardzo duży problem z dotarciem do nowych klientów. Link do strony to i strona wygląda dość dobrze, lecz nie mam zapytań ofertowych. Co mogę z tym zrobić, żeby pozyskać więcej klientów? Będę wdzięczny za pomoc. Muszę jeszcze dodać iż obserwowałem mały serwis skrzyń biegów we Wrocławiu w którym poznałem szefa. Poprzez promocję strony w Internecie znacznie poprawiły mu się obroty. W jego przypadku jest to niewiele fraz rodzaju: remonty skrzyń biegów Wrocław lub naprawa skrzyń biegów. W moim przypadku chyba nie wystarczy parę fraz, które sprowadzają się do Wrocławia. może na przykładzie tej firmy, która świadczy naprawę i remonty skrzyń biegów będzie prościej wyjaśnić moje wątpliwości. Przykładowo jeśli wybieram wspomniane 4 frazy do promocji. Po jakim czasie zobaczę efekt w postaci wyświetlania strony internetowej w Top 10 na frazę serwis skrzyń biegów Wrocław lub tą frazę naprawa skrzyń biegów Wrocław? Czy będzie to miesiąc czasu, a może rok? I właśnie czas jest tu najważniejszy. Przykładowo dla tej firmy - była jeszcze inna reklama - banery, itp. W tym przypadku mamy stacjonarny serwis skrzyń biegów, który oferuje konkretną usługę: naprawę i remonty skrzyń biegów we Wrocławiu. Ja posiadam usługodawców z całej polski i nie posiadam siedziby. Postawienie reklamy na płocie więc nie wchodzi w rachubę. Jakieś pomysły co można zrobić? Dumałem o reklamie szeptanej na forach. Ale tu również pojawił się spory problem, który polega na liczbie słów kluczowych. W moim przypadku jest ich ogrom. A w przypadku remonty skrzyń biegów jest ich naprawdę niewiele. Jak widzicie, jak nie podchodzę to sprawy to za każdym razem schody. Choroba to straszna rzecz, tak samo jak wypadek. Natomiast najważniejszy jest szybki powrót do pełnej sprawności ruchowej. Z pomocą przyjedzie wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego, która oferuje renomowany sprzęt rehabilitacyjny. Nasuwa się za pewne pytanie u wielu z was - czemu nie kupić sprzętu rehabilitacyjnego? Po pierwsze to koszt. Kupno wysokiej jakości sprzętu rehabilitacyjnego to wydatek od kilku do kilkudziesięciu tysięcy złotych. Więc dobrym wyjściem jest skorzystanie z oferty na wynajem sprzętu rehabilitacyjnego http://rentalmed.pl - jest to wybór znacznie korzystniejszy cenowo. Ponadto po czasie wynajmu sprzętu - możemy go bez problemu oddać do wypożyczalni i nie martwić się jego odsprzedażą. Korzystając z wynajmu sprzętu rehabilitacyjnego z pewnością oszczędzimy! Kolejny powód to profesjonalne doradztwo. Firmy zajmujące się wynajmem sprzętu rehabilitacyjnego posiadają wykwalifikowanych pracowników, którzy służą fachowym doradztwem. Następny powód to pomoc pracownika, który dostarcza wybrany sprzęt rehabilitacyjny. Osoba taka pomoże nam w wyjaśnieniu jego obsługi. Poprzez to korzystanie z wybranego modelu sprzętu rehabilitacyjnego będzie znacznie łatwiejsze.

podobne tematy:

marekwolski
Posty: 20
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:50

Jak można reklamować tego rodzaju działalność w Internecie?

Postautor: marekwolski » 17 cze 2016, 13:20

Witaj. Kluczowe pytanie: jakim cudem są wstanie ludzie trafić na twoją witrynę internetową? Przecież jest niewidoczna dla klientów. Więc tu jest problem. Jak nie można jej znaleźć to przecież nikt o niej nie wie. Po pierwsze pomyśl o jej reklamie w Internecie. Jest kilka form promocji, którymi powinieneś się zainteresować. Pierwszą z nich jest pozycjonowanie witryny WWW w wyszukiwarce internetowej. Poprzez tego typu zabiegi twoja strona internetowa znajdzie się na samej górze wyników na interesujące cię słowa kluczowe. A to z kolei przekłada się na większą liczbę wyświetleń strony i zapytania ofertowe. Druga forma promocji to marketing szeptany na forach. Dla ciebie najlepsze będą to fora dla Polonii. Trzeba tam tworzyć posty i nakłaniać do tego rodzaju usług. Jak sam widzisz, bez reklamy nic nie zdziałasz.

podobne tematy:


Wróć do „Tematy dowolne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości