Czy warto sprzedawać tego typu meble w sklepie z meblami?

Rozmowy na każdy temat.
marekwolski
Posty: 20
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:50

Czy warto sprzedawać tego typu meble w sklepie z meblami?

Postautor: marekwolski » 21 cze 2016, 13:04

Witam. Dostałem ofertę na promocję i sprzedaż mebli tej fabryki meblowej z Niemiec: http://jfmfurniture.de/konferenzmobel . Meble są dobrej jakości i świetnie się prezentują. Moją wątpliwość budzi fakt, iż są zbliżone cenowo z rodzimymi producentami, którzy mają ugruntowaną pozycję na rynku. Nie mam pojęcia, czy słabo znana fabryka meblowa będzie atrakcyjna dla polskich klientów. Jak zdecyduję się na współpracę to będę musiał poświęcić jakąś część salonu na ekspozycję tych mebli. Więc nie będę wstanie prezentować, aż tylu modeli dotychczasowych producentów. Co myślicie o tych meblach. Czy osobiście kupilibyście je dla siebie?

podobne tematy:

adaswolski
Posty: 10
Rejestracja: 19 maja 2016, 10:59

Czy opłaca się sprzedawać tego typu meble w sklepie z meblami?

Postautor: adaswolski » 21 cze 2016, 13:11

Cześć. Ciężkie pytanie zadałeś. Najważniejszy jest biznesplan. Czy jest opłacalna sprzedaż ich mebli dla twojej firmy? Jeśli masz większy zysk na ich produktach to warto ten pomysł przemyśleć. Może będziesz wstanie pozyskać wyłączność na twoje miasto. To także, jest spory plus. Nie będziesz posiadał konkurencji wśród innych salonów. Mi przypadły do gustu meble tej firmy. Przykładowo te: Obrazek meble są bardzo ciekawe i sam bym je zakupił. Natomiast najważniejsze są w tym biznesie warunki kooperacji z fabryką. Jaki będziesz miał okres płatności za meble, które otrzymasz na ekspozycję. Bez tego to można wróżyć z kryształowej kuli. Jeśli chodzi o konkurencje z naszymi producentami to nie powinieneś o to martwić. Ludzie coraz rzadziej przywiązują uwagę do marki. Liczy się wygląd a następnie cena zakupu.

podobne tematy:


Wróć do „Tematy dowolne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 2 gości