Co sądzicie o tego rodzaju kursów zawodowych?

Rozmowy na każdy temat.
alinasobol
Posty: 11
Rejestracja: 11 maja 2016, 12:34

Co sądzicie o tego rodzaju kursów zawodowych?

Postautor: alinasobol » 07 paź 2016, 10:11

Dzień dobry. Jestem zawodowym kierowcą, który na co dzień pracuje w firmie spedycyjnej. Wynagrodzenie jest na niezłym poziomie, ale mogły by być większe. Jeden z moich kumpli zrobił sobie uprawnienia do przewozu towarów niebezpiecznych i dzięki tym kwalifikacją u innego przewoźnika zarabia o wiele więcej niż ja. Tak, więc zacząłem poszukiwać odpowiednich kursów Rehabilitant Rzeszów , które nadają odpowiednie uprawnienia. Myslę nad wyborem jednego z tych, która oferuje podane przeze mnie uczelnia. Natomiast problem w tym, że na żadne z nich nie mogę się zdecydować.

podobne tematy:
Ostatnio zmieniony 10 lut 2022, 17:04 przez alinasobol, łącznie zmieniany 1 raz.

tolek1980
Posty: 16
Rejestracja: 16 maja 2016, 14:29

Co sądzicie o tego rodzaju kursów zawodowych?

Postautor: tolek1980 » 07 paź 2016, 10:23

Dzień dobry. Sam miałem podobny dylemat jak ty. Pracowałem jako kierowca TIRów w rodzimej firmie przewozowej. Przewoziłem towary tylko po Polsce, dlatego zarobki nie były duże. Nie chciałem jeździć na trasach zagranicznych ze względu na małego synka. Więc musiałem coś innego wymyślić. Wybrałem właśnie takie szkolenie jak podałeś w linku. Zrobiłem: szkolenie stanowiskowe ADR i poprzez to byłem w stanie bez problemu zmienić pracę na lepiej płatną. Do tej pory jeżdżę po kraju, lecz moje wynagrodzenie jest dwukrotnie wyższa. Tak, więc nie masz się nad czym zastanawiać i zapisuj się na taki kurs. Jego cena zwróci się po kwartale.

podobne tematy:


Wróć do „Tematy dowolne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości